• KUCHNIA

  KUCHENNA SPECJALIZACJA

  Bogate i zróżnicowane menu dla smakoszy

 • SNIADANIA

  BOGATE I ZDROWE ŚNIADANIA BIO

  Produkty regionalne, wyroby własne, świeżo wyciskane sokie

 • IMPREZA-FIRMOWA

  IMPREZA FIRMOWA

  Tradycyjne spotkanie wsród grona współpracowników

Restauracje w Hotelu Nadmorskim w Gdyni

Strefa Nadmorska

To raj dla smakoszy dań z całego świata, owoców morza oraz dobrego wina. W naszej ofercie znajdą Państwo także potrawy dietetyczne, idealne dla osób dbających o swoje samopoczucie i zgrabną sylwetkę. Ponadto, w okresie letnim, na tarasie Restauracji Strefa serwujemy także dania kuchni biesiadnej.


Lobby Bar

Unikalne miejsce, które od wczesnego poranka do ostatniego gościa oferuje szeroki wybór kaw, herbat, napoi, alkoholi oraz znanych i lubianych drinków z różnych stron świata. Tutaj można również zjeść szybkie, proste i niedrogie śniadanie lub deser. Miła klubowa atmosfera, niebanalny widok na morze i otaczający park. Idealne miejsce na biznesowe spotkanie w dyskretnej atmosferze.


Morskie Oko

Tu serwujemy znakomite i oryginalne dania kuchni polskiej i europejskiej oraz wina z najlepszych winnic całego świata. Nasza sala bankietowa dostępna jest jedynie na bankiety i imprezy specjalne organizowane po wcześniejszej rezerwacji. Menu imprezy należy uprzednio skonsultować z naszym Szefem Kuchni.

Możliwość rezerwacji dla grup na imprezy specjalne:
+48 58 667 51 58 / +48 58 667 77 77


Klub Wenecja

Specjalne miejsce dla planujących imprezę przy muzyce i dobrej kuchni. Wyróżnia się niepowtarzalną atmosferą, scenografią i wystrojem rodem z XVII-wiecznej piwnicy weneckiej. Wyposażona scena wraz z oświetleniem i nagłośnieniem doskonale sprawdza się podczas występów i programów artystycznych. Długi bar i parkiet taneczny sprawiają, że miejsce to idealnie się sprawdza przy wszelkich uroczystościach połączonych z zabawą.

Możliwość rezerwacji dla grup na imprezy specjalne:
+48 58 667 51 58 / +48 58 667 77 77

Polecamy również zapoznanie się z naszą ofertą konferencyjną.