• KUCHNIA

  KUCHENNA SPECJALIZACJA

  Bogate i zróżnicowane menu dla smakoszy

 • SNIADANIA

  BOGATE I ZDROWE ŚNIADANIA BIO

  Produkty regionalne, wyroby własne, świeżo wyciskane sokie

 • IMPREZA-FIRMOWA

  IMPREZA FIRMOWA

  Tradycyjne spotkanie wsród grona współpracowników

Imprezy firmowe: Hotel w Trójmieście

Od lat, dla naszych Klientów organizujemy bankiety i spotkania przy stole. Wśród nich znalazły się zarówno małe, kameralne lunche jak i duże bale, wystawne kolacje, jak i biesiady połączone z oprawą muzyczną, występami na scenie, programami artystycznymi. Często pretekstem do ich organizacji były okazjonalne szkolenia, spotkania integracyjne lub firmowe jubileusze. Były wśród nich również tak unikalne wydarzenia jak: cyklicznie przyznawane nagrody, festiwale, międzynarodowe spotkania z udziałem władz, przedstawicieli świata kultury, nauki, biznesu.

W bogatej ofercie naszych usług gastronomicznych znajdziecie Państwo zarówno te propozycje, które związane są z obsługą spotkań „zasiadanych”, jak i cateringiem, czy obsługą bankietów „na stojąco”.

Nasi pracownicy z przyjemnością doradzą Państwu nie tylko w wyborze odpowiedniego menu, formy
i miejsca serwisu, ale również pomogą w doborze takich elementów spotkania jak : dekoracje kwiatowe, scenografia, muzyka, czy oświetlenie i nagłośnienie imprez.

Spotkania przy stole możemy zorganizować dla Państwa zarówno we wskazanym przez Państwa miejscu jak i na terenie hotelu. Proponujemy także pomoc w organizacji plenerowych imprez gastronomicznych przebiegających w luźnej, nieformalnej atmosferze.

W ciągu ponad 13 lat działalności Hotelowi Nadmorskiemu zaufało ponad 500 klientów m.in.:

Na przestrzeni lat zdobyliśmy ogromne doświadczenie, dzięki któremu mamy pewność, że sprostamy wszystkim Państwa oczekiwaniom.

Zachęcamy do organizacji imprez tematycznych. Realizujemy cyklicznie imprezy zależne od kalendarza i pory roku, opracowujemy i przeprowadzamy programy związane z takimi wydarzeniami jak:

 • Andrzejki
 • Mikołajki
 • Święta Bożego Narodzenia
 • Oferta Wigilijna - Christmas Party
 • Walentynki
 • Powitanie Wiosny itp.

Jesteśmy otwarci na inne propozycje imprez tematycznych, które możemy zrealizować we współpracy z organizatorem konferencji, szkolenia czy spotkania firmowego.

Zapraszamy do skorzystania z naszego bogatego doświadczenia i zachęcamy do kontaktu z Koordynatorami Sprzedaży. Jesteśmy przekonani, że spełnimy Państwa oczekiwania.


Kontakt: +48 58 667 51 55 /