Masz Pytanie:

Skontaktuj się z recepcją.

Opinie o nas

 • Rodzinny wypad. Apartament duży, wygodny, świetny widok z okna na zatokę. Śniadania do godziny 11, świetny wybór sokow, własne wypieki. Hotel położony idealnie, 100 metrów od bulwaru nad morzem. Mieliśmy wrażenie bycia pod dobra opieka i chciano o nas dbać......Czytaj więcej

  TRIPADVISOR.COM

 • Idealna lokalizacja, pokoje bardzo przyjemne i czyste, śniadania urozmaicone i smaczne-szczególnie obfitość soków wyciskanych była zaskakująca.
  .....Czytaj więcej

   

  OPINIA Z BOOKING.COM

 • Hotel położony w świetnym miejscu blisko morza z dala od hałasu ulicznego, przemiła obsługa, przepyszne śniadania.
  .....Czytaj więcej

  OPINIA Z BOOKING.COM

 • Bardzo dobry hotel. Przemiła obsługa. Smaczna kuchnia. Położenie nad samym morzem rewelacyjne. Bardzo dziękuję za zorganizowanie rodzinnego przyjęcia......Czytaj więcej

  OPINIA Z TROJMIASTO.PL

booking

O Hotelu Nadmorskim w Gdyni

Ten wysokiej klasy obiekt położony jest nad samym morzem (Zatoką Gdańską), o krok od Bulwaru Nadmorskiego, będącego jedną z największych atrakcji turystycznych Gdyni, stanowiącego cel rodzinnych spacerów i innego rodzaju rekreacji.

Hotel na przestrzeni lat zyskał uznanie wśród odwiedzających go Gości, nie tylko dzięki utrzymywaniu dobrych relacji z Klientami, ale również dzięki atrakcyjnym ofertom specjalnym. Goście Hotelu obsługiwani są na najwyższym poziomie, o czym świadczą przyznane certyfikaty ISO oraz HACCAP.

Komfortowe pokoje są idealnym miejscem na wypoczynek. Wyśmienita kuchnia dostarcza doznań smakowych, a dobrze wyposażone centrum konferencyjne sprawia, że hotel jest idealnym miejscem na organizację konferencji, spotkań biznesowych oraz pobytów indywidualnych.

Spokojna okolica i bliskie sąsiedztwo morza zapewniają ciszę oraz wyjątkowy klimat, który daje możliwość szybkiej regeneracji i odpoczynku nawet po ciężkim dniu wytężonej pracy. Niewielka odległość dzieląca Hotel od centrum Gdyni ułatwia poznawanie walorów miasta i sprawia, że czas w nim spędzony z pewnością zaliczyć będzie można do udanych.

Hotel Nadmorski jest przyjazny zwierzętom. Z radością witamy grzecznych pupili. Pobyt ze zwierzęciem wiążę się z dodatkową opłatą 100 PLN/dobę.

Wszystkim gościom, którzy przyjadą do nas samochodami, proponujemy monitorowany, podziemny garaż zapewniający pełne bezpieczeństwo. Do Państwa dyspozycji jest również wiele miejsc parkingowych znajdujących się wokół hotelu.


Nasze podejście do biznesu przejawia się w idei BUSINESS POSITIVE. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych - zawsze otwarcie doradzamy, rozmawiamy i podsuwamy pomysły. Posiadamy bardzo duże doświadczenie we współpracy z biznesem, gdyż wiele firm i instytucji zaufało nam i zdecydowało się skorzystać z naszych usług. Sprawdź, co możemy zaoferować Tobie i Twojej firmie.

Nasz sposób działania doskonale oddaje idea STAY POSITIVE. Znajdujemy się w wyjątkowym mieście, usytuowani nad samym morzem, z ogromnym dostępem do atrakcji i aktywności. Hotel Nadmorski jest doskonałym miejscem do regeneracji i odpoczynku. To tutaj możesz nabrać nowej pozytywnej energii, zadbać o swoje ciało i umysł. Sprawdź, co możemy zaoferować Tobie i Twoim najbliższym.

Kochamy i wspieramy nasze miasto razem z ideą GDYNIA POSITIVE. Wspieramy wydarzenia kulturalne i sportowe. Gościmy uczestników, organizatorów, zawodników. W Gdyni dzieje się dużo. W Hotelu Nadmorskim z podekscytowaniem wspieramy inicjatywy Miasta i z dumą dbamy o pozytywny wizerunek Gdyni.


Sprawdź nasze aktualne oferty specjalne.

Sprawdź naszą ofertę organizacji konferencji w naszym hotelu. Do Państwa dyspozycji oddajemy w pełni wyposażoną, klimatyzowaną salę konferencyjną o powierzchni 338m2, mieszczącą do 400 osób.