Masz Pytanie:

Skontaktuj się z recepcją.

Opinie o nas

 • Rodzinny wypad. Apartament duży, wygodny, świetny widok z okna na zatokę. Śniadania do godziny 11, świetny wybór sokow, własne wypieki. Hotel położony idealnie, 100 metrów od bulwaru nad morzem. Mieliśmy wrażenie bycia pod dobra opieka i chciano o nas dbać......Czytaj więcej

  TRIPADVISOR.COM

 • Idealna lokalizacja, pokoje bardzo przyjemne i czyste, śniadania urozmaicone i smaczne-szczególnie obfitość soków wyciskanych była zaskakująca.
  .....Czytaj więcej

   

  OPINIA Z BOOKING.COM

 • Hotel położony w świetnym miejscu blisko morza z dala od hałasu ulicznego, przemiła obsługa, przepyszne śniadania.
  .....Czytaj więcej

  OPINIA Z BOOKING.COM

 • Bardzo dobry hotel. Przemiła obsługa. Smaczna kuchnia. Położenie nad samym morzem rewelacyjne. Bardzo dziękuję za zorganizowanie rodzinnego przyjęcia......Czytaj więcej

  OPINIA Z TROJMIASTO.PL

booking

O Hotelu Nadmorskim w Gdyni

Ten wysokiej klasy obiekt położony jest nad samym morzem (Zatoką Gdańską), o krok od Bulwaru Nadmorskiego, będącego jedną z największych atrakcji turystycznych Gdyni, stanowiącego cel rodzinnych spacerów i innego rodzaju rekreacji.

Hotel na przestrzeni lat zyskał uznanie wśród odwiedzających go Gości, nie tylko dzięki utrzymywaniu dobrych relacji z Klientami, ale również dzięki atrakcyjnym ofertom specjalnym. Goście Hotelu obsługiwani są na najwyższym poziomie, o czym świadczą przyznane certyfikaty ISO oraz HACCAP.

Komfortowe pokoje są idealnym miejscem na wypoczynek. Wyśmienita kuchnia dostarcza doznań smakowych, a dobrze wyposażone centrum konferencyjne sprawia, że hotel jest idealnym miejscem na organizację konferencji, spotkań biznesowych oraz pobytów indywidualnych.

Spokojna okolica i bliskie sąsiedztwo morza zapewniają ciszę oraz wyjątkowy klimat, który daje możliwość szybkiej regeneracji i odpoczynku nawet po ciężkim dniu wytężonej pracy. Niewielka odległość dzieląca Hotel od centrum Gdyni ułatwia poznawanie walorów miasta i sprawia, że czas w nim spędzony z pewnością zaliczyć będzie można do udanych.

Hotel Nadmorski jest przyjazny zwierzętom. Z radością witamy grzecznych pupili. Pobyt ze zwierzęciem wiążę się z dodatkową opłatą 100 PLN/dobę.

Wszystkim gościom, którzy przyjadą do nas samochodami, proponujemy monitorowany, podziemny garaż zapewniający pełne bezpieczeństwo. Do Państwa dyspozycji jest również wiele miejsc parkingowych: Bezpłatne miejsca postojowe na parkingu hotelowym - rondo (ilość miejsc ograniczona), możliwość skorzystania odpłatnie z hotelowego garażu podziemnego lub dużego miejskiego* parkingu przy hotelu (*opłaty zgodnie z cennikiem: https://www.zdiz.gdynia.pl/parkowanie/).  


Nasze podejście do biznesu przejawia się w idei BUSINESS POSITIVE. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych - zawsze otwarcie doradzamy, rozmawiamy i podsuwamy pomysły. Posiadamy bardzo duże doświadczenie we współpracy z biznesem, gdyż wiele firm i instytucji zaufało nam i zdecydowało się skorzystać z naszych usług. Sprawdź, co możemy zaoferować Tobie i Twojej firmie.

Nasz sposób działania doskonale oddaje idea STAY POSITIVE. Znajdujemy się w wyjątkowym mieście, usytuowani nad samym morzem, z ogromnym dostępem do atrakcji i aktywności. Hotel Nadmorski jest doskonałym miejscem do regeneracji i odpoczynku. To tutaj możesz nabrać nowej pozytywnej energii, zadbać o swoje ciało i umysł. Sprawdź, co możemy zaoferować Tobie i Twoim najbliższym.

Kochamy i wspieramy nasze miasto razem z ideą GDYNIA POSITIVE. Wspieramy wydarzenia kulturalne i sportowe. Gościmy uczestników, organizatorów, zawodników. W Gdyni dzieje się dużo. W Hotelu Nadmorskim z podekscytowaniem wspieramy inicjatywy Miasta i z dumą dbamy o pozytywny wizerunek Gdyni.


Sprawdź nasze aktualne oferty specjalne.

Sprawdź naszą ofertę organizacji konferencji w naszym hotelu. Do Państwa dyspozycji oddajemy w pełni wyposażoną, klimatyzowaną salę konferencyjną o powierzchni 338m2, mieszczącą do 400 osób.