• KUCHNIA

  KUCHENNA SPECJALIZACJA

  Bogate i zróżnicowane menu dla smakoszy

 • SNIADANIA

  BOGATE I ZDROWE ŚNIADANIA BIO

  Produkty regionalne, wyroby własne, świeżo wyciskane sokie

 • IMPREZA-FIRMOWA

  IMPREZA FIRMOWA

  Tradycyjne spotkanie wsród grona współpracowników

Hotel Nadmorski: Trójmiasto - Catering

Na plaży, na statku, na jachcie, na tarasie widokowym Sea Towers, na leśnej polanie, w teatrze, w muzeum, w domu lub przydomowym ogrodzie, w specjalnym namiocie lub pod gwieździstym niebem
- w tych wszystkich miejscach organizowaliśmy catering dla naszych Gości. Przygotowane i dostarczone kulinaria uświetniły wszystkie organizowane wydarzenia.

Cenimy pomysłowość naszych Klientów, którzy prześcigają się w propozycjach ciekawych i wyszukanych miejsc, w których pragną zorganizować swoje wydarzenie z pomocą naszego serwisu gastronomicznego. Czasem miejsca te wymagają specjalnej aranżacji, którą proponujemy po uprzednim rekonesansie. Menu cateringowe zależy od preferencji zamawiającego oraz charakteru imprezy, pory roku, czy specyfiki miejsca.

W naszym menu znajdą Państwo zarówno tradycyjne dania kuchni polskiej, kuchni grillowej, jak i dania zawsze modnych kuchni: francuskiej, dalekowschodniej czy włoskiej. Zapewniamy, że spełnimy Państwa oczekiwania, zarówno kulinarne, jak i estetyczne i w profesjonalny sposób zorganizujemy i poprowadzimy Państwa wydarzenie.

Do każdej realizacji podchodzimy z zaangażowaniem i bardzo indywidualnie. Zdobyte doświadczenie sprawia, że od wielu lat zapewniamy profesjonalną obsługę cateringową, zarówno w najbliższym otoczeniu hotelu, jak i na obszarze Trójmiasta i okolic.

Zapraszamy do kontaktu z doświadczonymi Doradcami ds. Sprzedaży Usług Gastronomicznych, którzy służąc Państwu fachową radą i swoim wieloletnim doświadczeniem w cateringu pomogą w organizacji każdej, nawet najbardziej wymagającej imprezy.


Kontakt: +48 58 667 51 55 / +48 58 667 51 58 /