• ZWIEDZAJ

  ZWIEDZAJ NAJLEPSZE MIEJSCA

  Wybierz Hotel najbliżej natury i atrakcji Trójmiasta

 • IDEALNA LOKALIZACJA

  IDEALNA LOKALIZACJA

  Plaża, bulwar, rezerwat przyrody, korty, atrakcje Trójmiasta

 • WIELKANOC 2018

  WIELKANOC POBUDZA DO ŻYCIA

  Zregeneruj się i odpocznij w Święta Wielkanocne nad polskim wybrzeżem.

 • JOD 2016-2017

  JOD WEEKEND

  Zadbaj o siebie. Popraw swoją odporność i samopoczucie

Rekomendujemy w czasie wolnym

Aquapark Sopot

Sopocki Aquapark to jedna z największych atrakcji Trójmiasta. Jest świetną propozycją na spędzenie wolnego czasu zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Aquapark to nie tylko baseny, zjeżdżalnie czy jacuzzi, ale również największy w Trójmieście kompleks saun, studio masażu oraz restauracja. Ponadto w ofercie znajduje się klub bowlingowy połączony z barem.

Sopot / ul. Zamkowa Góra 3-5
+48 58 555-85-55 / info@aquaparksopot.pl
www.aquaparksopot.pl

Centrum U7 - Bowling

Niezapomniane emocje i świetna zabawa gwarantowane. Centrum U7 składa się z dwóch klubów, gdzie wszystko zostało wykonane specjalnie dla Ciebie. Możesz zagrać w kręgle lub bilard i poczuć smak zdrowej rywalizacji.

Centrum U7 oferuje:
 • 9 torów bowlingowych w U7 Gdynia
 • 4 stoły bilardowe w U7 Gdynia
Centrum U7 Gdynia / Świętojańska 133
 +48 58 66 22 777 / www.u7.pl

Kolibki Adventure Park Gdynia

Niezwykłe miejsce dla nieprzeciętnych ludzi. Stworzone przez pasjonatów mocnych wrażeń, ludzi kochających wypoczynek i sporty na wolnym powietrzu. Nie bojących się ciekawych nowych wyzwań i przygód. Specjalnie dla Was na dawnym torze motocrossowym wśród pięknego lasu z widokiem na Zatokę Gdańską zostały przygotowane niezliczone atrakcje mi. Tyrolka; Park Linowy Samuraj; Skok Adrenaliny; Tor quady; Pole paintball. Kolibki Adventure Park jest czynny codziennie od 9:00 do 17:00.

Gdynia / Bernadowska 1
+48 58 350 50 99 / biuro@adventurepark.pl
www.adventurepark.pl

JUMPCITY

To miejsce, w którym na ponad 140 trampolinach spełniają się marzenia o lataniu. Cała hala podzielona na 6 różnych stref trampolin, to istny raj na ziemi dla poszukiwaczy przygód, endorfin i dużych dawek zdrowego ruchu. To idealne miejsce dla całej rodziny!

Gdynia / ul.Tadeusza Wendy 7/9
+48 58 380 07 70 / rezerwacja@jumpcity.pl
www.jumpcity.pl

STREFA ZOLTAR

Poczuj adrenalinę na arenie Zoltar - najlepszym systemie elektronicznego paintballa. Dodatkowe atrakcje: Challenge Room; Lasery, konsole.

Gdynia / Jana z Kolna 36
+48 58 782 17 98 / pitstop.gdynia@gmail.com
http://strefazoltar.pl/

Golf Park Gdynia

Golf park w Gdyni to to 200-metrowy driving range. Obiekt jest w pełni zabezpieczony, zadaszony i oświetlony. Można z niego korzystać przez całą dobę czy też w czasie deszczu. Oferuje 9 stanowisk, z których ćwiczymy uderzenia do wyznaczonych markerów odległości. Jest to świetne miejsce na spędzenie dnia na świeżym powietrzu, w towarzystwie przyjaciół i rodziny. Dla tych, którzy nigdy nie próbowali swoich sił w grze istnieje możliwość ćwiczenia rzutów na symulatorze golfowym. Na miejscu dostępni są także instruktorzy którzy pomogą doskonalić umiejętności.

Gdynia / ul. Spółdzielcza 1
+48 58 721-24-24 / info@golfparkgdynia.pl
www.golfparkgdynia.pl

Trolling Boat

To oferta całoroczna, adresowana zarówno do miłośników spędzania wolnego czasu na łonie natury jak i amatorów fotografii i wędkarzy poszukujących niezwykłych ujęć i przygody w czasie morskich połowów. W czasie rejsu z profesjonalnym przewodnikiem (ornitologiem i ichtiologiem) dowiecie się Państwo jak funkcjonuje ekosystem Zatoki Gdańskiej i zobaczycie wiele pięknych zakątków, dostępnych jedynie z wody. W ofercie:

 • Rejs na ptaki to kilkugodzinna wyprawa po Zatoce Gdańskiej, podczas której oglądamy i fotografujemy dzikie ptaki. W czasie rejsu spotykamy gatunki nie obserwowane podczas spacerów po plażach.
 • Rejs na foki to kilkugodzinna wyprawa po Zatoce Gdańskiej, podczas której oglądamy i fotografujemy foki szare w ich naturalnym środowisku.
 • Wędkarski rejs na łososie lub dorsze oferta sezonowa, emocjonująca, pełnomorska wyprawa. Metoda połowu – trolling.

Zapraszamy również do skorzystania z oferty czarteru jachtów motorowych.

+48 510 062 248 / marcin@trollingboat.pl
trollingboat.pl

Akwarium Gdyńskie

Gdyńskie akwarium to największy w Polsce wodny ogród zoologiczny, eksponujący prawie 200 gatunków ryb, gadów i płazów. Dzięki usytuowaniu w jednym z piękniejszych zakątków Gdyni, z łatwością może stać się częścią spaceru w okolicy Skweru Kościuszki. Eksponaty muzealne, oraz akwaria z egzotycznymi zwierzętami to tylko jedne z wielu atrakcji do których należy dołączyć także: liczne wykłady, warsztaty oraz prezentacja multimedialne zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. Trzeba zaznaczyć, iż jedyna w Polsce ośmiornica, także zamieszkuje w gdyńskim akwarium.

Adres: al. Jana Pawła II 1, Gdynia
+48 58 732 66 01 / akwarium@mir.gdynia.pl
www.akwarium.gdynia.pl

Państwowa Opera Bałtycka w Gdańsku

To miejsce spektakli i koncertów na najwyższym poziomie w Trójmieście.

Gdańsk / Al. Zwycięstwa 15
+48 58 763 49 12-13 / www.operabaltycka.pl

Teatr Muzyczny im. Danuty Baduszkowej w Gdyni

Nowoczesny Teatr Muzyczny składa się z trzech scen, Scena Duża 1070 miejsc, Nowa Scena mogąca pomieścić 360 widzów, Sala Kameralna 147 miejsc. Tym samym Teatr Muzyczny w Gdyni stał się największym teatrem muzycznym w kraju. Realizowane są w nim koncerty, gale i spektakle teatralne, wykorzystujące potencjał techniczny Teatru, najnowocześniejsze wyposażenie akustyczne, oświetleniowe i audiowizualne.

Gdynia / Plac Grunwaldzki 1
+48 58 661 60 00 / www.muzyczny.org / zobacz repertuar
 

Teatr Letni im W. Gombrowicza w Gdyni

Scena Letnia Teatru Miejskiego im W. Gombrowicza w Gdyni zainaugurowała swoją działalność w 1996 roku na plaży koło mola w Orłowie. To jedyna w Polsce scena teatralna, gdzie widzowie pod gołym niebem, na piasku i w akompaniamencie szumu morskich fal oglądają przygotowane spektakle. Na Scenie Letniej odbywają się także wieczory kabaretowe, recitale piosenek i inne imprezy plenerowe.

Gdynia / plaża w Orłowie

Teatr Wybrzeże w Gdańsku

Teatr Wybrzeże to jedno z najbardziej znanych i cenionych miejsc teatralnych w Polsce. Wystawiane pod jego szyldem spektakle można oglądać na trzech działających przez cały rok scenach: Scenie Dużej przy Targu Węglowym w Gdańsku, usytuowanej w tym samym budynku, przy ulicy Teatralnej 2, Malarni oraz na deskach sopockiej Sceny Kameralnej przy ulicy Bohaterów Monte Cassino.

Gdańsk / ul. Św. Ducha 2
+48 58 301 70 21 / www.teatrwybrzeze.pl

POWRÓT