• WAKACJE2024

  NADMORSKIE WAKACJE 2024

  Zapraszamy na wakacyjny relaks w pięknej, nadmorskiej lokalizacji!

 • STAY-POSITIVE

  STAY POSITIVE

  Idealny Hotel dla Ciebie

 • miejsce dla Ciebie

  DOMOWA ATMOSFERA

  Wspaniała kuchnia, wygoda, odpoczynek i relaks

 • SNIADANIA

  BOGATE I ZDROWE ŚNIADANIA BIO

  Produkty regionalne, wyroby własne, świeżo wyciskane soki

Rekomendujemy w czasie wolnym

Aquapark Sopot

Aquapark w Sopocie jest jedną z największych atrakcji Trójmiasta. To świetna propozycja na spędzenie wolnego czasu zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Aquapark to nie tylko baseny, zjeżdżalnie czy jacuzzi, ale również największy w Trójmieście kompleks saun, studio masażu oraz restauracja. Ponadto w ofercie znajduje się klub bowlingowy połączony z barem.

Sopot / ul. Zamkowa Góra 5
tel.: + 48 58 555 85 23 / tel. kom. +48 508 263 439 / bok@aquaparksopot.pl
www.aquaparksopot.pl

Stowarzyszenie Orłowo Przy Plaży

To miejsce. które łączy naukę ze wspaniałą zabawą na wodzie, promując jednocześnie sport, zdrową rekreacje, pokoleniową integrację i dbałość o środowisko.
W ofercie Stowarzyszenia znajdziecie:

 • Wypożyczalnia sprzętu wodnego między innymi: SUP, KAJAK, ŻAGLÓWKA T5s, PONTON/DESKA DLA DZIECI
 • Nauka pływania na desce sup i surfingu lub doszkalanie swoich pływackich umiejętności
 • Zwiedzanie z przewodnikiem śladami orłowskich tajemnic.
 • Zajęcia: Joga na plaży / Zdrowy kręgosłup / Super spalanie kalorii 
 • Oferta dla firm

Lokalizacja: pływanie odbywa się przy plaży w Orłowie. Wejście na plażę nr 18, koło teatru letniego (zejście od ulicy Świętopełka). 

Siedziba Stowarzyszenia: Gdynia / ul. Balladyny 3,
tel. kom.: +48 571 419 303 / kontakt@orlowoprzyplazy.pl 
orlowoprzyplazy.pl

Centrum U7 - Bowling

Niezapomniane emocje i świetna zabawa gwarantowane. Centrum U7 składa się z dwóch klubów, gdzie wszystko zostało wykonane specjalnie dla Ciebie. Możesz zagrać w kręgle lub bilard i poczuć smak zdrowej rywalizacji.

Centrum U7 oferuje:
 • 9 torów bowlingowych w U7 Gdynia
 • 4 stoły bilardowe w U7 Gdynia
Centrum U7 Gdynia / Świętojańska 133
 +48 58 66 22 777 / gdynia@u7.pl
www.u7.pl

Kolibki Adventure Park Gdynia

To niezwykłe miejsce dla nieprzeciętnych ludzi. Stworzone zostało przez pasjonatów mocnych wrażeń, kochających wypoczynek i sporty na wolnym powietrzu. Nie bojących się nowych, ciekawych wyzwań i przygód. Specjalnie dla Was, na dawnym torze motocrossowym, wśród pięknego lasu z widokiem na Zatokę Gdańską, zostały przygotowane niezliczone atrakcje, m.in.: Tyrolka; Park Linowy Samuraj; Skok Adrenaliny; Tor quady; Pole paintball. Kolibki Adventure Park jest czynny codziennie od 9:00 do 17:00.

Gdynia / Bernadowska 1
+48 58 350 50 99 / kom:  +48 600 263 500 / biuro@adventurepark.pl
www.adventurepark.pl

JUMPCITY

To miejsce, w którym na ponad 140 trampolinach spełniają się marzenia o lataniu. Cała hala podzielona jest na 6 różnych stref trampolin, co czyni ją istnym rajem na ziemi dla poszukiwaczy przygód, endorfin i dużych dawek zdrowego ruchu. To idealne miejsce dla całej rodziny!

Gdynia / ul.Tadeusza Wendy 7/9
+48 58 380 07 70 / gdynia@jumpcity.pl
www.jumpcity.pl

STREFA ZOLTAR

Zmierz się ze swoimi współpracownikami w starciu elektronicznym na arenie Zoltar - to wyjątkowy system paintballa elektronicznego z dodatkowymi atrakcjami: challenge roomem, laserami, konsolami do gry.

Gdynia / ul. Wójta Radtkego 36 / Hala Targowa poziom -1 / wejście od ul. 3 Maja
+48 505-787-871 / strefazoltar@gmail.com
strefazoltar.pl

VR Studio Gdynia

Wykorzystując najwspanialsze zdobycze techniki stań w samym środku rozgrywanej akcji, wciel się w postać himalaisty, kosmonauty, nurka, wojownika ninja i pokonaj wszystkie trudności. Przekrocz próg wirtualnej rzeczywistości w Gdyni. VR Studio to miejsce gdzie zanurzysz się w bezpiecznej wirtualnej przygodzie z prawdziwym wachlarzem emocji. W salonie dostępne są gry MULTIPLAYER pozwalające na zabawę kilku osób w jednym świecie. VR Studio jest miejscem rozrywki dla każdego, bez względu na wiek.

Gdynia / ul. Morska 171 b (2 piętro)
+48 531 394 532 / kontakt@vrstudio-gdynia.pl
vrstudio-gdynia.pl

Strzelnica TARCZA Gdynia

Centrum Strzeleckie Tarcza-Gdynia to firma zajmująca się szkoleniem osób z zakresu posługiwania się bronią palną różnego typu. U nas pakiet budujesz Ty! Wybierz dowolną ilość broni i skompletuj własny zestaw. Polecamy wybrać przynajmniej 1 pistolet, 1 karabinek oraz 1 strzelbę dla osiągnięcia najlepszych wrażeń. Możesz strzelać z czego tylko chcesz, nawet z w pełni automatycznych karabinów maszynowych! NASZA STRZELNICA to kryty, podziemny obiekt o powierzchni 500m/kw, w którym znajdują się dwie osie strzeleckie (25 i 15 metrów), sklep z bronią oraz dwie klimatyzowane sale wykładowe. Nasze osie mają niezależny system ogrzewania gwarantujący komfortową temperaturę nawet w samym środku zimy, a system wentylacji zaprojektowany został z myślą o maksymalnym usuwaniu gazów, dzięki czemu strzelec cały czas oddycha wyłącznie świeżym powietrzem.

Gdynia / ul. Źródło Marii 45a
+48 534 510 000 / sklep@sklep-strzelecki.pl
tarcza-gdynia.pl

Strzelnica MoST Gdynia

Strzelnica MoST Gdynia jest w pełni zamkniętym obiektem, przeznaczonym do wszelkiego rodzaju treningów strzeleckich ze stałych oraz zmiennych linii otwarcia ognia.
Umożliwia przeprowadzanie szkoleń i treningów w ciągu całego roku, bez względu na warunki atmosferyczne.
Zaawansowana automatyka pozwala na prowadzenie treningów z wykorzystaniem powtarzalnych scenariuszy z użyciem tarczociągów, oświetlenia, efektów dźwiękowych oraz kontrolowanego zadymienia. Unikalny w skali światowej system wentylacji i filtracji powietrza usuwa 99,95% zanieczyszczeń co zapewnia dopływ czystego powietrza na stanowiskach strzeleckich.

Gdynia / ul. Chwaszczyńska 194
+48 58 629 79 60 / +48 539 771 451 / biuro@gdyniastrzelnica.pl
gdyniastrzelnica.pl

KINO STUDYJNE w Gdyńskim Centrum Filmowym

Warszawa, Goplana i Morskie Oko, czyli kinowa Gdynia jak za dawnych lat, ale w nowoczesnym wydaniu. Podstawą repertuaru Kina Studyjnego GCF jest kino ambitne i artystyczne, z bogatą ofertą dla młodej widowni. Są w nim doceniane przez krytykę produkcje fabularne oraz dokumentalne. Europejskie, azjatyckie, bliskowschodnie, południowoamerykańskie i anglosaskie. Co czwarty tytuł jest polski. Są pokazy filmów studyjnych i prezentacje twórczości młodych amatorów oraz studentów szkół filmowych. 

Gdynia / Plac Grunwaldzki 2,
+48 58 712 46 14 / 58 333 42 83 / kino@gcf.org.pl
https://gcf.org.pl/kino-studyjne/

Golf Park Gdynia

Golf park w Gdyni to to 200-metrowy driving range. Obiekt jest w pełni zabezpieczony, zadaszony i oświetlony. Można z niego korzystać przez całą dobę czy też w czasie deszczu. Oferuje 9 stanowisk, z których ćwiczymy uderzenia do wyznaczonych markerów odległości. Jest to świetne miejsce na spędzenie dnia na świeżym powietrzu, w towarzystwie przyjaciół i rodziny. Dla tych, którzy nigdy nie próbowali swoich sił w grze istnieje możliwość ćwiczenia rzutów na symulatorze golfowym. Na miejscu dostępni są także instruktorzy którzy pomogą doskonalić umiejętności.

Gdynia / ul. Spółdzielcza 1
+48 733 668 193 / info@golfparkgdynia.pl
www.golfparkcity.pl/

Trolling Boat

To oferta całoroczna, adresowana zarówno do miłośników spędzania wolnego czasu na łonie natury jak i amatorów fotografii i wędkarzy poszukujących niezwykłych ujęć i przygody w czasie morskich połowów. W czasie rejsu z profesjonalnym przewodnikiem (ornitologiem i ichtiologiem) dowiecie się Państwo jak funkcjonuje ekosystem Zatoki Gdańskiej i zobaczycie wiele pięknych zakątków, dostępnych jedynie z wody. W ofercie:

 • Rejs na ptaki to kilkugodzinna wyprawa po Zatoce Gdańskiej, podczas której oglądamy i fotografujemy dzikie ptaki. W czasie rejsu spotykamy gatunki nie obserwowane podczas spacerów po plażach.
 • Rejs na foki to kilkugodzinna wyprawa po Zatoce Gdańskiej, podczas której oglądamy i fotografujemy foki szare w ich naturalnym środowisku.
 • Wędkarski rejs na łososie lub dorsze oferta sezonowa, emocjonująca, pełnomorska wyprawa. Metoda połowu – trolling.

Zapraszamy również do skorzystania z oferty czarteru jachtów motorowych.

+48 510 062 248 / biuro@trollingboat.pl
trollingboat.pl

Akwarium Gdyńskie

Gdyńskie akwarium jest największym w Polsce wodnym ogrodem zoologicznym, eksponującym blisko 200 gatunków ryb, gadów i płazów. Usytuowanie w jednym z piękniejszych zakątków Gdyni sprawia, że wizyta w akwarium może stać się częścią spaceru w okolicy Skweru Kościuszki. Eksponaty muzealne, a także akwaria z egzotycznymi zwierzętami to tylko nieliczne z atrakcji do których należy dołączyć także: liczne wykłady, warsztaty i prezentacje multimedialne zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Warto dodać, że gdyńskie akwarium zamieszkuje również jedyna w Polsce ośmiornica.

Adres: al. Jana Pawła II 1, Gdynia
+48 58 732 66 01 / akwarium@mir.gdynia.pl
akwarium.gdynia.pl

Teatr Muzyczny im. Danuty Baduszkowej w Gdyni

Nowoczesny Teatr Muzyczny składa się z trzech scen, Scena Duża 1070 miejsc, Nowa Scena mogąca pomieścić 360 widzów, Sala Kameralna 147 miejsc. Tym samym Teatr Muzyczny w Gdyni jest największym teatrem muzycznym w kraju. Realizowane są w nim koncerty, gale i spektakle teatralne, wykorzystujące potencjał techniczny Teatru, najnowocześniejsze wyposażenie akustyczne, oświetleniowe i audiowizualne.

Gdynia / Plac Grunwaldzki 1
+48 58 785 58 11 / www.muzyczny.org / zobacz repertuar
 

Teatr Miejski im. W. Gombrowicza w Gdyni

Teatr im. Witolda Gombrowicza jest miejscem żywym artystycznie, z bogatą ofertą repertuarową, skierowaną do widzów poszukujących w teatrze zarówno podniet intelektualnych i estetycznych, jak i chwili oddechu od męczącej rzeczywistości.

Gdynia / ul. Bema 26
+48 58 660 59 46 www.teatrgombrowicza.art.pl


Scena Letnia Teatru
Scena Letnia Teatru Miejskiego im W. Gombrowicza w Gdyni zainaugurowała swoją działalność w 1996 roku na plaży koło mola w Orłowie. To jedyna w Polsce scena teatralna, gdzie widzowie pod gołym niebem, na piasku i w akompaniamencie szumu morskich fal oglądają przygotowane spektakle. Na Scenie Letniej odbywają się także wieczory kabaretowe, recitale piosenek i inne imprezy plenerowe.

Gdynia / plaża w Orłowie / +48 507 714 599

Teatr Wybrzeże w Gdańsku

Teatr Wybrzeże jest jednym z najbardziej znanych i cenionych teatrów w Polsce. Spektakle wystawiane pod jego szyldem można oglądać na trzech działających przez cały rok scenach: Scenie Dużej przy Targu Węglowym w Gdańsku, usytuowanej w tym samym budynku, przy ulicy Teatralnej 2, Malarni oraz na deskach sopockiej Sceny Kameralnej przy ulicy Bohaterów Monte Cassino.

Gdańsk / ul. Św. Ducha 2
+48 58 301 70 21 / www.teatrwybrzeze.pl

Państwowa Opera Bałtycka w Gdańsku

To miejsce spektakli i koncertów na najwyższym poziomie w Trójmieście.

Gdańsk / Al. Zwycięstwa 15
+48 58 763 49 06 / www.operabaltycka.pl

POWRÓT