• IDEALNA LOKALIZACJA

  IDEALNA LOKALIZACJA

  Plaża, bulwar, rezerwat przyrody, korty, atrakcje Trójmiasta

 • PARKING

  PARKING FREE

  Bezpłatny parking przy hotelu

 • TAXI

  HOTELOWE TAKSÓWKI

  Zawsze do celu, zawsze bezpiecznie

 • KOMPENDIUM

  PORADNIK ORGANIZATORA WYDARZEŃ

  Podpowiadamy rzeczy, na które warto zwrócić uwagę

Hotel w Gdyni - rekomendujemy w czasie wolnym

Zapraszamy do zapoznania się z popularnymi atrakcjami w okolicy Hotelu Nadmorskiego, które na pewno umilą pobyt biznesowy w Gdyni.

Aquapark Sopot

To jedna z najlepszych atrakcji Trójmiasta i świetna propozycja na spędzenie wolnego czasu nawet podczas pobytu biznesowego. Aquapark to nie tylko baseny, zjeżdżalnie czy jacuzzi, ale również największy w Trójmieście kompleks saun, studio masażu oraz restauracja, gdzie można znaleźć odprężenie i miłą integrację w komfortowym otoczeniu. Ponadto w ofercie znajduje się klub bowlingowy połączony z barem.

Sopot / ul. Zamkowa Góra 5
tel.: + 48 58 555 85 23 / tel. kom. +48 508 263 439 / bok@aquaparksopot.pl
www.aquaparksopot.pl

Stowarzyszenie Orłowo Przy Plaży

To miejsce. które łączy naukę ze wspaniałą zabawą na wodzie, promując jednocześnie sport, zdrową rekreacje, pokoleniową integrację i dbałość o środowisko.
W ofercie Stowarzyszenia znajdziecie:

 • Wypożyczalnia sprzętu wodnego między innymi: SUP, KAJAK, ŻAGLÓWKA T5s, PONTON/DESKA DLA DZIECI
 • Nauka pływania na desce sup i surfingu lub doszkalanie swoich pływackich umiejętności
 • Zwiedzanie z przewodnikiem śladami orłowskich tajemnic.
 • Zajęcia: Joga na plaży / Zdrowy kręgosłup / Super spalanie kalorii 
 • Oferta dla firm

Lokalizacja: pływanie odbywa się przy plaży w Orłowie. Wejście na plażę nr 18, koło teatru letniego (zejście od ulicy Świętopełka). 

Siedziba Stowarzyszenia: Gdynia / ul. Balladyny 3,
tel. kom.: +48 571 419 303 / kontakt@orlowoprzyplazy.pl 
orlowoprzyplazy.pl

Centrum U7 - Bowling

To świetne miejsce na firmowe integracje i relaks po spotkaniu biznesowym lub konferencji. Można tutaj w przyjemnej atmosferze zagrać w kręgle lub bilard. Wygodne sofy i kanapy zapewnią udany odpoczynek. To popularne miejsce integracji firmowych w Trójmieście.

Centrum U7 oferuje:
 • 9 torów bowlingowych w U7 Gdynia
 • 4 stoły bilardowe w U7 Gdynia
Centrum U7 Gdynia / Świętojańska 133
 +48 58 66 22 777 / gdynia@u7.pl
www.u7.pl

Kolibki Adventure Park Gdynia

Stworzone przez i dla pasjonatów mocnych wrażeń. To miejsce dla osób kochających wypoczynek i sporty na wolnym powietrzu. Jeśli nie boicie się nowych ciekawych wyzwań i macie nieustanną ochotę na przygody, to wówczas to niebanalne miejsce jest dla Ciebie i Twojej ekipy. Park Kolibki został zaaranżowany na dawnym torze motocrossowym, w niespotykanej scenerii pięknego lasu z imponującym widokiem na Zatokę Gdańską. Zarówno samodzielnie jak i w zorganizowanych większych grupach można znaleźć tu atrakcje pełne energii. Na śmiałków czekają m.in.: Tyrolka; Park Linowy Samuraj; Skok Adrenaliny; Tor quady; Pole paintball. Kolibki Adventure Park jest czynny codziennie od 9:00 do 17:00.

Gdynia / Bernadowska 1
+48 58 350 50 99 / kom:  +48 600 263 500 / biuro@adventurepark.pl
www.adventurepark.pl

JUMPCITY

Wskocz z zespołem na jedną z ponad 140 trampolin i sięgnijcie razem marzeń o lataniu. 6 różnych stref trampolin sprawia, że to jedyne takie miejsce w Trójmieście, oferujące dużą dawkę endorfin i zdrowego ruchu. Niezastąpione miejsce na różnego typu niestandardowe integracje firmowe i aktywny odpoczynek po spotkaniach biznesowych.

Gdynia / ul.Tadeusza Wendy 7/9
+48 58 380 07 70 / rezerwacja@jumpcity.pl
www.jumpcity.pl

STREFA ZOLTAR

Zmierz się ze swoimi współpracownikami w starciu elektronicznym na arenie Zoltar - to wyjątkowy system paintballa elektronicznego z dodatkowymi atrakcjami: challenge roomem, laserami, konsolami do gry.

Gdynia / ul. Wójta Radtkego 36 / Hala Targowa poziom -1 / wejście od ul. 3 Maja
+48 505-787-871 / strefazoltar@gmail.com
strefazoltar.pl

VR Studio Gdynia

Świetny pomysł na nowoczesne uzupełnienie biznesowego meetingu. Pokażesz nowoczesne podejści i podążanie za najświeższym trendem. Wykorzystując najwspanialsze zdobycze techniki stań w samym środku rozgrywanej akcji, wciel się w postać himalaisty, kosmonauty, nurka, wojownika ninja i pokonaj wszystkie trudności. W VR Studio w Gdyni zanurzysz się w bezpiecznej wirtualnej przygodzie wysokiej jakości. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że dostępne są tutaj gry w trybie MULTIPLAYER w których możliwa jest zabawa kilku osób w jednym świecie. VR Studio jest miejscem rozrywki dla każdego, bez względu na poziom znajomości nowych technologii.

Gdynia / ul. Morska 171 b (2 piętro) 
+48 531 394 532 / kontakt@vrstudio-gdynia.pl
vrstudio-gdynia.pl

Strzelnica TARCZA Gdynia

Centrum Strzeleckie Tarcza-Gdynia to firma zajmująca się szkoleniem osób z zakresu posługiwania się bronią palną różnego typu. U nas pakiet budujesz Ty! Wybierz dowolną ilość broni i skompletuj własny zestaw. Polecamy wybrać przynajmniej 1 pistolet, 1 karabinek oraz 1 strzelbę dla osiągnięcia najlepszych wrażeń. Możesz strzelać z czego tylko chcesz, nawet z w pełni automatycznych karabinów maszynowych! NASZA STRZELNICA to kryty, podziemny obiekt o powierzchni 500m/kw, w którym znajdują się dwie osie strzeleckie (25 i 15 metrów), sklep z bronią oraz dwie klimatyzowane sale wykładowe. Nasze osie mają niezależny system ogrzewania gwarantujący komfortową temperaturę nawet w samym środku zimy, a system wentylacji zaprojektowany został z myślą o maksymalnym usuwaniu gazów, dzięki czemu strzelec cały czas oddycha wyłącznie świeżym powietrzem.

Gdynia / ul. Źródło Marii 45a
+48 534 510 000 / sklep@sklep-strzelecki.pl
tarcza-gdynia.pl

Strzelnica MoST Gdynia

Strzelnica MoST Gdynia jest w pełni zamkniętym obiektem, przeznaczonym do wszelkiego rodzaju treningów strzeleckich ze stałych oraz zmiennych linii otwarcia ognia.
Umożliwia przeprowadzanie szkoleń i treningów w ciągu całego roku, bez względu na warunki atmosferyczne.
Zaawansowana automatyka pozwala na prowadzenie treningów z wykorzystaniem powtarzalnych scenariuszy z użyciem tarczociągów, oświetlenia, efektów dźwiękowych oraz kontrolowanego zadymienia. Unikalny w skali światowej system wentylacji i filtracji powietrza usuwa 99,95% zanieczyszczeń co zapewnia dopływ czystego powietrza na stanowiskach strzeleckich.

Gdynia / ul. Chwaszczyńska 194
+48 58 629 79 60 / +48 539 771 451 / biuro@gdyniastrzelnica.pl
gdyniastrzelnica.pl

KINO STUDYJNE w Gdyńskim Centrum Filmowym

Warszawa, Goplana i Morskie Oko, czyli kinowa Gdynia jak za dawnych lat, ale w nowoczesnym wydaniu. Podstawą repertuaru Kina Studyjnego GCF jest kino ambitne i artystyczne, z bogatą ofertą dla młodej widowni. Są w nim doceniane przez krytykę produkcje fabularne oraz dokumentalne. Europejskie, azjatyckie, bliskowschodnie, południowoamerykańskie i anglosaskie. Co czwarty tytuł jest polski. Są pokazy filmów studyjnych i prezentacje twórczości młodych amatorów oraz studentów szkół filmowych. 

Gdynia / Plac Grunwaldzki 2,
+48 58 712 46 14 / 58 333 42 83 / kino@gcf.org.pl
https://gcf.org.pl/kino-studyjne/

Golf Park Gdynia

Czynny przez całą dobę Golf Park Gdynia to w pełni zabezpieczony, zadaszony i oświetlony 200-metrowy driving range. Na 9 stanowiskach poćwiczymy uderzenia do wyznaczonych markerów odległości. Wspaniałe miejsce do spędzania czasu na świeżym powietrzu, w towarzystwie partnerów biznesowych i współpracowników. Nawet dla początkujących, próbujących swoich sił po raz pierwszy przygotowano możliwość ćwiczenia rzutów na symulatorze golfowym. Na miejscu dostępni są także instruktorzy którzy pomogą doskonalić umiejętności.

Gdynia / ul. Spółdzielcza 1
+48 602 652 130 / info@golfparkcity.pl
www.golfparkcity.pl/

Trolling Boat

Rejsy z profesjonalnym przewodnikiem (ornitologiem i ichtiologiem), w których doświadczyć można autentycznego, bliskiego kontaktu z naturą. Rejsy organizowane sa przez cały rok i stanowią nie lada gratkę dla amatorów fotografii i miłośników przyrody oraz wędkarzy szukających niezwykłej przygody podczas morskich połowów.
Przewodnik w szczegółach, w interesujący sposób opowie o ekosystemie Zatoki Gdańskiej podczas zwiedzania wyjątkowych miejsc dostępnych jedynie z morza.
Oferta obejmuje różnego typu wycieczki tematyczne:

 • Rejs na ptaki to kilkugodzinna wyprawa po Zatoce Gdańskiej, podczas której oglądamy i fotografujemy dzikie ptaki. W czasie rejsu spotykamy gatunki nie obserwowane podczas spacerów po plażach.
 • Rejs na foki to kilkugodzinna wyprawa po Zatoce Gdańskiej, podczas której oglądamy i fotografujemy foki szare w ich naturalnym środowisku.
 • Wędkarski rejs na łososie lub dorsze oferta sezonowa, emocjonująca, pełnomorska wyprawa. Metoda połowu – trolling.

Zapraszamy również do skorzystania z oferty czarteru jachtów motorowych.

+48 510 062 248 / biuro@trollingboat.pl
trollingboat.pl

Akwarium Gdyńskie

To największy w Polsce ogród zoologiczny w wodzie, w którym żyje ponad 200 gatunków ryb, gadów i płazów. Położone w charakterystycznym miejscu Gdyni, może stać się wyjątkowym uzupełnieniem spaceru po okolicy Skweru Kościuszki. Możliwość podziwiania egzotycznych morskich zwierząt w ogromnych, starannie zaaranżowanych akwariach to główna atrakcja tego miejsca. Lecz na pewno miłośników natury przyciągną tutaj również liczne wykłady, warsztaty i prezentacje multimedialne zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Warto dodać, że gdyńskie akwarium zamieszkuje również jedyna w Polsce ośmiornica.

Adres: al. Jana Pawła II 1, Gdynia
+48 58 732 66 01 / akwarium@mir.gdynia.pl
akwarium.gdynia.pl

Teatr Muzyczny im. Danuty Baduszkowej w Gdyni

To największy teatr muzyczny w Polsce z Dużą Sceną na 1070 miejsc, Nową Sceną mogącą pomieścić 360 widzów oraz Salą Kameralną zaprojektowaną na 147 miejsc. Realizowane są tutaj różnego typu koncerty, gale i spektakle teatralne. Niespotykany potencjał techniczny Teatru, najnowocześniejsze wyposażenie akustyczne, oświetleniowe i audiowizualne sprawiają, że jest to miejsce, do którego warto trafić.

Gdynia / Plac Grunwaldzki 1
+48 58 785 58 11 / www.muzyczny.org / zobacz repertuar
 

Teatr Miejski im. W. Gombrowicza w Gdyni

To miejsce artystycznie żywe, z bogatą ofertą repertuarową, w której nawet wymagający widzowie znajdą coś dla siebie.

Gdynia / ul. Bema 26
+48 58 660 59 46 www.teatrgombrowicza.art.pl


Scena Letnia Teatru
To jedyna w Polsce scena teatralna pod gołym niebem, gdzie widzowie na piasku i w akompaniamencie szumu morskich fal cieszą się doświadczeniem teatralnym. Na Scenie Letniej odbywają się spektakle, wieczory kabaretowe, kino letnie, recitale piosenek i inne imprezy plenerowe. Scena Letnia Teatru Miejskiego im W. Gombrowicza w Gdyni zainaugurowała swoją działalność w 1996 roku na plaży koło mola w Orłowie.

Gdynia / plaża w Orłowie / +48 507 714 599

Teatr Wybrzeże w Gdańsku

Teatr Wybrzeże jest jednym z najbardziej znanych i cenionych teatrów w Polsce. Spektakle wystawiane pod jego szyldem można oglądać na trzech działających przez cały rok scenach: Scenie Dużej przy Targu Węglowym w Gdańsku, usytuowanej w tym samym budynku, przy ulicy Teatralnej 2, Malarni oraz na deskach sopockiej Sceny Kameralnej przy ulicy Bohaterów Monte Cassino.

Gdańsk / ul. Św. Ducha 2
+48 58 301 70 21 / www.teatrwybrzeze.pl

Państwowa Opera Bałtycka w Gdańsku

To miejsce spektakli i koncertów na najwyższym poziomie w Trójmieście.

Gdańsk / Al. Zwycięstwa 15
+48 58 763 49 06 / www.operabaltycka.pl

POWRÓT