• IDEALNA LOKALIZACJA

  IDEALNA LOKALIZACJA

  Plaża, bulwar, rezerwat przyrody, korty, atrakcje Trójmiasta

 • PARKING

  PARKING FREE

  Bezpłatny parking przy hotelu

 • TAXI

  HOTELOWE TAKSÓWKI

  Zawsze do celu, zawsze bezpiecznie

 • KOMPENDIUM

  PORADNIK ORGANIZATORA WYDARZEŃ

  Podpowiadamy rzeczy, na które warto zwrócić uwagę

Hotel Nadmorski - okolica Gdyni

Gdynia to dynamiczne miasto biznesu i rozwoju. Dzięki wyjątkowemu położeniu stanowi ośrodek spotkań międzynarodowych i wymiany handlowej. Kilkanaście ostatnich lat rozwoju sprawiło, że Gdynia stała sią również stolicą filmu polskiego i jazzu. To miasto, do którego chętnie się wraca. Tutaj coraz liczniej przyjeżdżają odwiedzający, szukający spokoju, a jednocześnie chcący być blisko do wszystkich atrakcji Trójmiasta. To tutaj cyklicznie w ciągu kilku ostatnich lat podczas wakacyjnych wydarzeń przypływają największe żaglowce świata. Tutaj organizowane są znakomite pokazy lotnicze, jedyny w swoim rodzaju festiwal Opener, wiele wydarzeń kulturalnych Trójmiasta.

ZOBACZ KALENDARZ IMPREZ W GDYNI

 


Gdynia, leżąca w połowie drogi lądowej pomiędzy Gdańskiem i Sopotem a Helem i Jastarnią, jest miejscem idealnym dla żeglarstwa, turystyki biznesowej i kwalifikowanej.


Nie tylko Trójmiasto, ale całe Pomorze to region wspaniałych miejsc - połączenie klimatu morza, pięknych jezior a nawet terenów górskich (w myśl przepisów UE, Kaszuby to obszar górski – znajdują się tam nawet wyciągi narciarskie w Wieżycy i Sopocie).

To idealne miejscem do regeneracji sił i witalności ciała i duszy. Z kojącym szumem morskich fal i oddechem pełnym czystego powietrza bogatego w jod - przez cały rok, nawet w sezonie grzewczym.

Będąc na Pomorzu, koniecznie warto odwiedzić Mierzeję Helską bogatą w zabytki i atrakcje takie jak jedyne w Polsce Fokarium, zobaczyć ruchome wydmy w Łebie na terenie Słowińskiego Parku Narodowego, poznać bogatą kulturę Kaszub ze wspaniałą tradycyjną kuchnią.
Pływanie w morzu i czystych jeziorach, spływy kajakowe wśród dzikiej niczym niezmąconej przyrody, zbieranie grzybów i jagód po tutejszych lasach, długie rowerowe wycieczki po doskonale przygotowanych trasach rowerowych.

Wszystkie te atrakcje, różnorodność i piękno tego regionu stanowią wspaniałą scenerią dla spotkań biznesowych różnego typu. Pomorze jest idealnym miejscem na wyjazdy integracyjne, w których można zaaranżować mnóstwo regionalnych atrakcji. To również wyjątkowo bogate województwo pod kątem spotkań biznesowych z inwestorami czy partnerami biznesowymi, którym można pokazać pełnię tutejszej kultury, sztuki i aktywności.


POWRÓT

Warto zwiedzać region śladami historii, warto znaleźć swój własny sposób, w czym pomocne mogą być informacje dostępne na portalach:

http://gdyniaturystyczna.pl/
http://www.gdynia.pl/

http://www.gdansk.pl/
http://www.pomorskie.eu/pl
http://www.woj-pomorskie.pl