• SNIADANIA

  BOGATE I ZDROWE ŚNIADANIA BIO

  Produkty regionalne, wyroby własne, świeżo wyciskane sokie

 • UROCZYSTOŚCI

  UROCZYSTOŚCI RODZINNA

  Nadajemy im niezapomnianą oprawę

 • CHRZCINY

  CHRZCINY

  Niecodzienne spotkanie w rodzinnym gronie

 • wesela

  TWOJE WESELE

  W nadmorskiej otoczce

Catering

Na plaży, na statku, na jachcie, na tarasie widokowym Sea Towers, na leśnej polanie, w teatrze, w muzeum, w domu lub przydomowym ogrodzie, w specjalnym namiocie lub pod gwieździstym niebem - w tych wszystkich miejscach organizowaliśmy catering dla naszych Gości. Przygotowane przez nas i dostarczone kulinaria dopełniały charakter i rangę wydarzenia.

Cenimy pomysłowość naszych klientów. Z pomysłu, lub po prostu z potrzeby, powstają ciekawe i wyszukane propozycje miejsc, w których nasi Klienci powierzają nam zorganizowanie serwisu gastronomicznego. Niekiedy miejsca te wymagają specjalnej aranżacji, którą proponujemy po uprzednim rekonesansie. Menu cateringowe zależy od preferencji zamawiającego oraz charakteru imprezy, pory roku, czy specyfiki miejsca.

W propozycjach menu znajdziecie Państwo zarówno tradycyjne dania kuchni polskiej, kuchni grillowej, jak i dania zawsze modnych kuchni: francuskiej, dalekowschodniej czy włoskiej. Zapewniamy, że spełnimy Państwa oczekiwania, zarówno kulinarne, jak i estetyczne i w profesjonalny sposób zorganizujemy i poprowadzimy Państwa wydarzenie

Do każdej realizacji podchodzimy z zaangażowaniem i bardzo indywidualnie. Zdobyte doświadczenie sprawia, że od wielu lat zapewniamy profesjonalną obsługę cateringową, zarówno w najbliższym otoczeniu hotelu, jak i na obszarze Trójmiasta i okolic.

Zapraszamy do kontaktu z doświadczonymi Doradcami ds. Sprzedaży Usług Gastronomicznych, którzy służąc Państwu fachową radą i swoim wieloletnim doświadczeniem w cateringu pomogą w organizacji każdej, nawet najbardziej wymagającej imprezy.


Kontakt: +48 58 667 51 55 / +48 58 667 51 58 /