• WIOSENNE PRZEBUDZENIE 2021

  WIOSENNE PRZEBUDZENIE

  Odpocznij w nadmorskim klimacie i obudź w sobie nową, wiosenną energię!

 • WYTCHNIENIOWE WAKACJE 2021

  WYTCHNIENIOWE WAKACJE 2021

  Zdrowy, bezpieczny wypoczynek i wytchnienie w nadmorskiej atmosferze!

 • Polski Bon Turystyczny

  POLSKI BON TURYSTYCZNY

  Zrealizuj u nas bon i ciesz się nadmorskim wypoczynkiem!

 • STAY-POSITIVE

  STAY POSITIVE

  Idealny Hotel dla Ciebie

KULTURALNY WEEKEND W GDYNI

Zapraszamy na weekend pełen kulturalnych wrażeń w otoczce cudownej scenerii GDYNI - miasta z morza i marzeń.

To unikalna oferta łącząca komfortowy pobyt w kameralnym hotelu wraz z możliwością poznania historycznej, nowoczesnej i dynamicznej Gdyni w konwencji muzealnej, militarnej, naukowej i popkulturowej.

W ramach oferty otrzymacie Państwo bilety wstępu do Muzeum Miasta Gdyni, Muzeum Marynarki Wojennej, Centrum Nauki EXPERYMENT oraz kultowego Kina Studyjnego przy Gdyńskim Centrum Filmowym. 

Hotel Nadmorski**** w Gdyni to komfortowe noclegi, wyśmienita gastronomia, bliskość nadmorskiej natury i doskonała lokalizacja umożliwiająca szybkie skomunikowanie z kulturalnym centrum Gdyni.

BLISKOŚĆ RÓŻNYCH ATRAKCJI

W kilka minut z hotelu dotrzecie malowniczym Bulwarem Nadmorskim do Centrum Gdyni gdzie zanurzycie się wraz z Muzeami w cudownej historii tego miasta. Kultowe Kino Studyjne przeniesie Was w fantastyczny świat na „szklanym ekranie” a nowoczesne Centrum Nauki Experyment pomoże znaleźć odpowiedź na pytania z różnych naukowych dziedzin. 
Zapraszamy Państwa również do poznania innych walorów miasta jak wspaniała modernistyczna zabudowa centrum Gdyni, perełka architektoniczna na skalę światową, marina jachtowa, przepiękne klify rezerwatu przyrody wraz z unikalnymi zabytkowymi umocnieniami oraz działami baterii artyleryjskiej obrony wybrzeża. 
Doskonale skomunikowany z całym Trójmiastem Hotel Nadmorski jest wygodną bazą wypadową do zwiedzania wszystkich atrakcji regionu.

RELAKS W NADMORSKIM KLIMACIE

Spokojna okolica hotelu i bliskie sąsiedztwo morza zapewniają ciszę oraz wyjątkowy klimat, który daje możliwość szybkiej regeneracji i odpoczynku.
Po aktywnym dniu, odprężenie przyniosą spacery plażą, kojący szum fal i piękne nadmorskie widoki oraz bliskość zieleni Parku Krajobrazowego. Rano zachwyci Was cudowny, nadmorski wschód słońca. 
Skorzystajcie z dostępnych na miejscu rowerów lub kijków do Nordic Walking i aktywnie odkrywajcie niezwykłe otoczenie Hotelu.

ENERGETYCZNY POCZĄTEK DNIA

Wasze samopoczucie poprawią zdrowe, bogate śniadania przygotowane z produktów regionalnych, własnych wyrobów oraz produktów BIO. Bomba witaminowa w postaci świeżo wyciskanych soków lub świeżo palona kawa Arabika, dodadzą energii na cały dzień. 

Oferta KULTURALNY WEEKEND W GDYNI obowiązuje od piątku do niedzieli w okresie od 02.10.2020r. do 30.03.2021r*.
Tym z Państwa, którzy zdecydują się na przedłużenie pobytu proponujemy bardzo korzystną ofertę cenową, dopasowaną do preferowanego terminu i długości pobytu.
* hotel zastrzega sobie możliwość wyłączania oferty w niektórych terminach.
*z uwagi na sytuację epidemiologiczną w kraju w/w Instytucje Kultury zastrzegają sobie możliwość ograniczenia miejsc lub konieczność zamknięcia Instytucji. 

W CENIE OFERTY
KOMFORTOWO I SMACZNIE
 • Noclegi w pokoju dwuosobowym;
 • Śniadania wzbogacone o produkty BIO, własne produkty oraz produkty regionalne, świeżo wyciskane soki;
 • Obiadokolacje serwowane à la carte lub w formie bufetu;
 • Bezpłatny dostęp do bezprzewodowego Internetu Wi-Fi;
 • Bezpłatny parking przy hotelu lub możliwość skorzystania odpłatnie z garażu podziemnego.
BILETY WSTĘPU* DLA DWÓCH OSÓB DO 4 INSTYTUCJI KULTURY:
 • Muzeum Marynarki Wojennej**;
 • Muzeum Miasta Gdyni**;
 • Kina Studyjnego przy Gdyńskim Centrum Filmowym**;
 • Centrum Nauki Experyment**.
  * bilety ważne są w okresie trwania pobytu, od piątku do niedzieli (w przypadku wydłużenia pobytu również w dodatkowe dni), bilety uprawniają do jednorazowego wstępu do w/w Instytucji w godzinach ich otwarcia.
  ** z uwagi na ograniczenia związane z Covid-19, prosimy o telefoniczną rezerwację miejsca, lub w przypadku kina rezerwację wybranego seansu z dwudniowym wyprzedzeniem. 
AKTYWNIE I DLA URODY – INSTYTUT GENESIS
 • Bezpłatne wypożyczenie rowerów i kijków do nordic walking*;
 • Bezpłatne korzystanie z siłowni.
  * ilość miejsc i sprzętu ograniczona, prosimy o wcześniejszą rezerwację w Instytucie Genesis: kom: +48 512 025 942 / genesis@nadmorski.pl
SKORZYSTAJ ZE ZNIŻEK
 • 20% na hotelową gastronomię (bez napojów);
 • 10% na usługi oferowane przez Instytut Genesis;
 • 10% na zakup produktów marki Baltic Collagen®.
PRZYJEDŹ Z DZIEĆMI
 • Dzieci do 5. roku życia: bezpłatny nocleg w pokoju rodziców*;
 • Dzieci w wieku 5-12 lat: atrakcyjne zniżki*
 • Bilety wstępu do Instytucji Kultury**.
  * w celu uzyskania szczegółów prosimy o kontakt z Recepcją: Tel.: +48 58 667 77 77
  ** bilety dla dzieci są dodatkowo płatne, prosimy o kontakt z Recepcją: Tel.: +48 58 667 77 77

Realizujemy POLSKI BON TURYSTYCZNY!

RABATY OD NASZYCH PARTNERÓW
 • 15% na baseny i sauny w Aquapark Sopot;
 • 15% w profesjonalnym klubie bowlingowym Centrum U7;
 • 15% CYBER STREFA – VR Studio (wirtualna rzeczywistość);
 • 10% na świat trampolin JUMPCITY; 
 • 10% na Strzelnicę Taktyczną MoST w Gdyni;
 • 10% na Strzelnicę Sportową TARCZA-GDYNIA.

ZAPRASZAMY

Szczegółowe informacje i rezerwacja:
+48 58 667 77 77 /   /  


KULTURALNY WEEKEND W GDYNI

GDYNIA

Gdynia to młode, dynamiczne, prężnie rozwijające się miasto. Mówi się o niej „miasto z morza i marzeń”, bo powstała na fali radości narodu polskiego z niepodległości odzyskanej po latach niewoli. Na piasku bałtyckiej plaży w rekordowym tempie wybudowano od podstaw nowoczesny port i miasto. Dziś Gdynia to piękna historia wpleciona w nowoczesne miasto liczące ćwierć miliona mieszkańców i trudno znaleźć wśród nich takiego, który nie byłby dumny, że jest właśnie z Gdyni. Walory miasta doceniają również turyści, wracając do niej przez cały rok. 
Słyszysz - Gdynia, widzisz - morze, port i okno na szeroki świat. Plaża w mieście, marina, kontrastowe barwy: biel architektury modernizmu, granat wody i soczysta zieleń lasów okalających miasto od strony morenowych wzgórz, zachęcająca do aktywności i spacerów o każdej porze roku. Do tego wielkomiejskie atrakcje – muzea, teatry, centra nowoczesnej nauki z wirtualnymi wystawami, hale sportowe, koncertowe i miejsca rozrywki, ośrodki biznesowe, konferencyjne oraz nowoczesna baza hotelowa i gastronomiczna. Tutaj nie można się nudzić!
Gdynia to również najwięcej słonecznych dni w roku w Polsce!

KULTURALNIE W GDYNI

Muzeum Marynarki Wojennej:
na stałe już wrosło w gdyński pejzaż. Dziś trudno wyobrazić sobie Bulwar Nadmorski pozbawiony Ekspozycji Plenerowej Broni i Uzbrojenia Morskiego. Upowszechnianie i popularyzacja historii Marynarki Wojennej RP to jeden z głównych filarów muzeum. Oferta ekspozycyjna, prezentująca bogate i piękne dzieje oręża polskiego na morzu, skierowana jest do wszystkich, chcących poznać ten rozdział historii naszego kraju.

więcej informacji: muzeummw.pl

Muzeum Miasta Gdyni:
Na styku morza i lądu stoi nowoczesny budynek z jasnego piaskowca formą przypominający statek – to siedziba Muzeum Miasta Gdyni. Dziesiątki tysięcy obiektów zgromadzonych w muzeum są źródłem wiedzy o przeszłym i aktualnym życiu miasta i jego mieszkańców, które niezmiennie fascynuje turystów i jest źródłem dumy ciągle nowych pokoleń gdynian.

więcej informacji: muzeumgdynia.pl

KULTOWA POPKULTURA

Kino Studyjne w Gdyńskim Centrum Filmowym
Najlepsze filmy z Polski i świata, wystawy fotografii, dyskusje z twórcami, warsztaty filmowe. Gdyńskie Centrum Filmowe to ważne kulturalne miejsce spotkań w centrum Gdyni. Zapewnia mieszkańcom miasta i regionu, a także turystom, dostęp do edukacji, kultury i rozrywki związanej z wartościowym kinem. Kino Studyjne - Warszawa, Goplana i Morskie Oko, czyli kinowa Gdynia jak za dawnych lat, ale w nowoczesnym wydaniu. Największa, Warszawa, mieści 227 widzów.

repertuar: gcf.org.pl/kino-studyjne

NAUKA Z PASJĄ

Centrum Nauki EXPERYMENT
To interaktywne wystawy i przestrzeń do twórczego eksperymentowania. Tutaj rodzą się pasje i fascynacja nauką. To miejsce zaprasza każdego i zachęca do odkrywania i poznawania świata. Pokazy, warsztaty, wydarzenia angażują, uczą i bawią. Centrum Nauki EXPERYMENT w Gdyni jest wizytówką nowoczesnego miasta i rozwija się razem z nim.

więcej informacji: experyment.gdynia.pl

DODATKOWE ATRAKCJE
NA SZLAKU

Gdyński Szlak Modernizmu
Sześć tras zwiedzania pokazuje unikatową architekturę, powstałą w duchu awangardy modernizmu. Budynki do złudzenia przypominają transatlantyki, balkony prężą się jak mostki kapitańskie z nadbudówkami i masztami.

więcej informacji: modernizmgdyni.pl

Szlak Legendy Morskiej 
Gdynia to prawdziwy skarbiec opowieści związanych z morzem, poznasz je na Szlaku Legendy Morskiej, prowadzącym m.in. Skwerem Kościuszki. Na jego trasie znajduje się Okręt Muzeum ORP „Błyskawica” – niszczyciel z okresu II wojny światowej i Dar Pomorza,
legendarny trzymasztowy żaglowiec, pełniący obecnie funkcję statku-muzeum.

więcej informacji: legendamorska.pl

WARTO ZOBACZYĆ

Kolejka na Kamienną Górę
Bezpłatna kolejka zawiezie wszystkich chętnych na górny taras Kamiennej Góry, do parku z cichymi alejkami, letnim amfiteatrem i platformą widokową skąd rozpościera się piękna panorama na morze i miasto. Przejazd przeszkloną gondolą trwa ok. 2 minuty. Kolejka jest czynna cały rok, codziennie w godzinach 10.00 - 20.00, a w okresie 01.06 - 30.09 w weekendy do 22.00.

Skwer Kościuszki i Molo Południowe
Skwer Kościuszki to turystyczne centrum Gdyni. Jego przedłużeniem jest utworzone na sztucznym półwyspie Molo Południowe, dochodzące aż do samego morza W tym miejscu znajduje się pomnik Polski Morskiej, modernistyczne kamienice, fontanna. Przy nabrzeżu stoją zacumowane okręt-muzeum ORP „Błyskawica” i żaglowiec „Dar Pomorza”. Nieco dalej można obejrzeć jedyną w Polsce Aleję Statków Pasażerskich i pomnik Josepha Conrada, a bliżej morza pomnik „Żagle”. 

Gdynia InfoBox – Obserwatorium Zmian
W głównej sali Gdynia InfoBox znajduje się ogromna makieta miasta o rozmiarach prawie 8 x 4 m. Imponuje nie tylko wielkością, ale i dbałością o odwzorowanie szczegółu. Niezaprzeczalną atrakcją Gdynia InfoBox jest 22-metrowa wieża widokowa, na którą dostaniemy się schodami lub panoramiczną windą. Stamtąd można podziwiać jedyną w Polsce oś ulicy, która wdziera się w morze.

Dworzec Morski i Muzeum Emigracji
To jeden z najbardziej znanych gdyńskich zabytków. Podziwiać go można przy Nabrzeżu Francuskim gdyńskiego portu, obok budynku Kapitanatu. Wybudowany w 1933 r., tutaj cumował m.in. „Batory” i„Stefan Batory”. Dworzec Morski od 2015 roku jest siedzibą Muzeum Emigracji. Aktualnie w sąsiedztwie Dworca Morskiego cumują zawijające do gdyńskiego portu największe statki pasażerskie świata.

BLISKO NATURY

Rezerwat Kępa Redłowska z Klifem
Został utworzony w 1938 r. jako jeden z pierwszych w Polsce. Chroni on piękny fragment nadmorskiego krajobrazu: naturalny las bukowy na przepięknym klifowym brzegu poprzecinany głębokimi wąwozami o stromych zboczach. 

Molo w Orłowie
Jest jedną z głównych atrakcji Gdyni. Postawione w 1934 roku . Można z niego podziwiać klif Kępy Redłowskiej, jeden z najstarszych w Polsce rezerwatów przyrody. Widać też stąd molo w Sopocie. Na placu przed wejściem na molo stoi ławeczka, na której przysiadł pogrążony w pracy Antoni Suchanek - jeden z najwybitniejszych polskich malarzy - marynistów.

Torpedownia w Babich Dołach
Jedna z najdziwniejszych budowli w Polsce. Wyrasta prosto z morza i przypomina ogromny okręt wojenny. Wznosi się w odległości około trzystu metrów od brzegu w Gdyni Babich Dołach. Torpedownię wybudowali w czasie II wojny światowej Niemcy, służyła im jako hala montażowa torped oraz miejsce próbnych strzelań. Po wojnie ćwiczenia odbywali tu polscy nurkowie wojskowi.

WIDOK PO HORYZONT

Wieża widokowa w Kolibkach
Znajduje się na skraju Wysoczyzny Gdańskiej na wysokości ok. 85 m n.p.m. Taras widokowy udostępniony turystom umieszczony jest na wysokości 28 m nad poziomem terenu. Rozciąga się z niego widok na Zatokę Gdańską.

Wieża widokowa - góra Donas
Na najwyższym wzniesieniu w Gdyni, czyli na Górze Donas (205,6 m n.p.m.) znajduje się otwarty taras widokowy na wieży telekomunikacyjnej. Z tarasu nad poziomem terenu podziwiać można panoramę Gdyni, Sopotu i niektórych dzielnic Gdańska.

Więcej informacji o atrakcjach Gdyni: gdynia.pl/turystyczna-pl


KULTURALNY WEEKEND W GDYNI

lub zarezerwuj: +48 58 667 77 77 /   /