• Polski Bon Turystyczny

  POLSKI BON TURYSTYCZNY

  Zrealizuj u nas bon i ciesz się nadmorskim wypoczynkiem!

 • WYTCHNIENIOWE WAKACJE 2021

  PRZEDŁUŻAMY WAKACJE 2021

  Zdrowy, bezpieczny wypoczynek i wytchnienie w nadmorskiej atmosferze!

 • STAY-POSITIVE

  STAY POSITIVE

  Idealny Hotel dla Ciebie

7 DNI DLA URODY

7 DNI DLA URODY7 dni to akurat tyle, by poczuć pozytywną różnicę: odzyskać promienny wygląd, poprawić kondycję skóry, zrelaksować się i odnowić swój organizm. Wszystko to dzięki starannie dobranym i profesjonalnie przeprowadzonym przez specjalistów Instytutu Genesis zabiegom i rytuałom. To unikalny program polecany szczególnie osobom, które odczuwają dyskomfort spowodowany oznakami „zmęczenia” skóry i trudno im cieszyć się z własnego wyglądu.

7 DNI DLA URODY to program, w którym podczas indywidualnych konsultacji doświadczeni kosmetolodzy i fizjoterapeuci, dobiorą dostosowany do Twoich potrzeb, bezpieczny i efektywny zestaw zabiegów kosmetycznych, masaży i treningów personalnych. Dietetyk, na podstawie analizy składu ciała i Twoich preferencji, ustali optymalną, przywracającą witalność dietę, według której Szef Kuchni Hotelu Nadmorskiego przygotuje dla Ciebie posiłki.

W ciągu 7 dni proponujemy Ci aż 25 indywidualnych wizyt w Instytucie Genesis, a podczas nich poprzedzone konsultacjami:

 • zabiegi, terapie kolagenowe i rytuały kosmetyczne, przywracające skórze jędrność, odpowiedni poziom nawilżenia i zdrowy blask, spowalniające też procesy starzenia;
 • zabiegi fizjo- i fizykoterapeutyczne, które ujędrnią i poprawią elastyczność skóry, a także zniwelują wywołane stresem napięcie mięśni oraz ewentualne dolegliwości bólowe czy dyskomfort odczuwany przy podjęciu aktywności fizycznej;
 • treningi personalne, podczas których poprawisz sprawność i kondycję.

7. dnia podsumujemy efekty. Wyjedziesz czując pozytywną różnicę, z pogłębioną wiedzą, która pozwoli Ci efektywniej dbać o skórę każdego dnia.(CENA ZAWIERA PODATEK VAT I OPŁATĘ KLIMATYCZNĄ)

W Programie można uczestniczyć indywidualnie lub z drugą osobą. Przewidujemy również opcję wspólnego pobytu w Hotelu, ale indywidualnego udziału w Programie. Do wyboru pozostawiamy także opcję posiłków podczas pobytu: korzystanie z dedykowanego menu dietetycznego lub menu obiadokolacji serwowanej a’la carte w hotelowej Restauracji.

W cenie programu standardowo otrzymujesz komfort:

 • noclegi w pokoju klasy biznes: jedno- lub dwuosobowym;
 • pełne wyżywienie w formie codziennej pięcioposiłkowej diety lub obiadokolacji;
 • dostęp do bezprzewodowego Internety Wi-Fi;
 • bezpłatne miejsca postojowe na parkingu hotelowym - rondo (ilość miejsc ograniczona), możliwość skorzystania odpłatnie z hotelowego garażu podziemnego lub dużego miejskiego* parkingu przy hotelu (*opłaty zgodnie z cennikiem: https://www.zdiz.gdynia.pl/);
 • możliwość przedłużenia do godziny 18.00 doby hotelowej w dniu wyjazdu*
 • *po wcześniejszym ustaleniu i potwierdzeniu z działem recepcji.

Jeśli chcesz spędzić czas jeszcze aktywniej, bez dodatkowych opłat możesz wypożyczyć rower i kijki do nordic walking oraz poćwiczyć w profesjonalnie wyposażonej siłowni. Po wysiłku fizycznym bezpłatnie skorzystasz z łaźni parowej, sauny suchej lub jacuzzi.

PRZECZYTAJ WIĘCEJ O INSTYTUCIE GENESIS

Rekomendujemy również wiele atrakcji i możliwości spędzenia czasu dostępnych w Trójmieście. Skorzystaj z bogatej oferty kulturalnej oraz możliwości zwiedzania wyjątkowych miejsc i obiektów muzealnych.

Zobacz jak wiele atrakcji
znajdziesz w TRÓJMIEŚCIE!

Możesz też skorzystać ze zniżek:

 • 15 proc. na przejazdy hotelowymi taksówkami;
 • 10 proc. na zakup produktów marki Blatic Collagen®;
 • 20 proc. na miejsce w garażu podziemnym w hotelu;
 • 50 proc. na pranie garderoby i odzieży sportowej.

Jeśli chciałabyś/chciałbyś zostać u nas dłużej, przygotujemy dla Ciebie indywidualną korzystną ofertę cenową (Program 7 DNI DLA URODY rozpoczyna się w poniedziałek i kończy w niedzielę).

Hotel zastrzega sobie możliwość wyłączenia oferty w wybranych terminach.
Z uwagi na sytuację epidemiologiczną w kraju, hotel zastrzega sobie możliwość zmiany oferty.

ZAPRASZAMY

Szczegółowe informacje i rezerwacja:
 +48 58 667 77 77 / +48 660 784 507 /