• POGODNE SWIĘTA

  POGODNE ŚWIĘTA

  Spędźcie cudowne, rodzinne Święta w nadmorskim klimacie.

 • NADMORSKI SYLWESTER

  NADMORSKI SYLWESTER

  Zapraszamy na Szampańską Zabawę Sylwestrową!

 • PRZEŁOM ROKU 2022-2023

  PRZEŁOM ROKU 2022/2023

  Rozpocznij z energią nadchodzący rok!

 • Nadmorska jesień 2022

  NADMORSKA JESIEŃ 2022

  Zapraszamy na piękny, jesienny wypoczynek nad morzem!

7 DNI DLA REKORDU

7 DNI DLA REKORDU7 dni to akurat tyle, by poczuć pozytywną różnicę i zapoczątkować prawdziwą przemianę na drodze do jeszcze większej wytrzymałości i sprawności oraz jeszcze lepiej funkcjonującego organizmu. Doświadczona kadra Instytutu Genesis – trenerzy personalni, fizykoterapeuci i dietetycy – pomogą Ci poprawić wydolność i osiągnąć wymarzone rezultaty bez narażania się na kontuzje i przeciążenia.

7 DNI DLA REKORDU to program, w którym podczas indywidualnych konsultacji specjaliści ustalą z Tobą dostosowany do Twoich potrzeb i celów zestaw treningów personalnych, masaży i zabiegów fizjoterapeutycznych. Dietetyk na podstawie analizy składu ciała i Twoich preferencji, opracuje optymalną, wzmacniającą organizm, energetyczną dietę, według której Szef Kuchni Hotelu Nadmorskiego przygotuje dla Ciebie posiłki.

W ciągu 7 dni proponujemy Ci aż 25 indywidualnych wizyt w Instytucie Genesis, a podczas nich poprzedzone konsultacjami:

 • treningi personalne, podczas których wzmocnisz siłę i kondycję oraz wypracujesz skuteczną reakcję na dotychczasowe ograniczenia, skorygujesz błędy w ćwiczeniach i zoptymalizujesz wysiłek;
 • zabiegi fizjo- i fizykoterapeutyczne lub rehabilitacyjne, które zniwelują napięcie mięśni oraz ewentualne dolegliwości bólowe czy dyskomfort odczuwany przy zwiększonym fizycznym obciążeniu organizmu;
 • zabiegi i rytuały, dzięki którym zrelaksujesz się po wysiłku i zregenerujesz organizm.

7. dnia podsumujemy rezultaty. Wyjedziesz czując pozytywną różnicę, wzbogacona/wzbogacony o wiedzę, która pozwoli Ci kontynuować drogę do kolejnego rekordu po powrocie do domu.(CENA ZAWIERA PODATEK VAT I OPŁATĘ KLIMATYCZNĄ)

W Programie można uczestniczyć indywidualnie lub z drugą osobą. Przewidujemy również opcję wspólnego pobytu w Hotelu, ale indywidualnego udziału w Programie. Do wyboru pozostawiamy także opcję posiłków podczas pobytu: korzystanie z dedykowanego menu dietetycznego lub menu obiadokolacji serwowanej a’la carte w hotelowej Restauracj.

W cenie programu standardowo otrzymujesz komfort:

 • noclegi w pokoju klasy biznes: jedno- lub dwuosobowym;
 • pełne wyżywienie w formie codziennej pięcioposiłkowej diety lub obiadokolacji;
 • dostęp do bezprzewodowego Internety Wi-Fi;
 • bezpłatne miejsca postojowe na parkingu hotelowym - rondo (ilość miejsc ograniczona), możliwość skorzystania odpłatnie z hotelowego garażu podziemnego lub dużego miejskiego* parkingu przy hotelu (*opłaty zgodnie z cennikiem: https://www.zdiz.gdynia.pl/);
 • możliwość przedłużenia do godziny 18.00 doby hotelowej w dniu wyjazdu*
  *po wcześniejszym ustaleniu i potwierdzeniu z działem recepcji.

Jeśli chcesz spędzić czas jeszcze aktywniej, bez dodatkowych opłat możesz wypożyczyć rower i kijki do nordic walking oraz poćwiczyć w profesjonalnie wyposażonej siłowni. Po wysiłku fizycznym bezpłatnie skorzystasz z łaźni parowej, sauny suchej lub jacuzzi.

PRZECZYTAJ WIĘCEJ O INSTYTUCIE GENESIS

Rekomendujemy również wiele atrakcji i możliwości spędzenia czasu dostępnych w Trójmieście. Skorzystaj z bogatej oferty kulturalnej oraz możliwości zwiedzania wyjątkowych miejsc i obiektów muzealnych.

Zobacz jak wiele atrakcji
znajdziesz w TRÓJMIEŚCIE!

Możesz też skorzystać ze zniżek:

 • 15 proc. na przejazdy hotelowymi taksówkami;
 • 10 proc. na zakup produktów marki Blatic Collagen®;
 • 20 proc. na miejsce w garażu podziemnym w hotelu;
 • 50 proc. na pranie garderoby i odzieży sportowej.

Jeśli chciałabyś/chciałbyś zostać u nas dłużej, przygotujemy dla Ciebie indywidualną korzystną ofertę cenową (Program 7 DNI DLA REKORDU rozpoczyna się w poniedziałek i kończy w niedzielę).

Hotel zastrzega sobie możliwość wyłączenia oferty w wybranych terminach.
Z uwagi na sytuację epidemiologiczną w kraju, hotel zastrzega sobie możliwość zmiany oferty.

ZAPRASZAMY

Szczegółowe informacje i rezerwacja:
 +48 58 667 77 77 / +48 660 784 507 /