HexabitCMS

Funkcjonalność i intuicyjność

Dzięki zastosowaniu w systemie HexabitCMS nowatorskich rozwiązań, zarządzanie strukturą serwisu stało się intuicyjne i nieskomplikowane. Doskonały edytor treści WYSIWYG What you see is what you get, czyli „otrzymujesz to, co widzisz”, pomoże Tobie w szybkiej edycji treści, wprowadzaniu linków, dodawaniu i skalowaniu obrazów czy zdjęć oraz modyfikacji Twojego serwisu internetowego. To idealne i funkcjonalne narzędzie pracy dla każdego bez względu na jego poziom wiedzy informatycznej.

HexabitCMS został tak zaprojektowany by stać się intuicyjnym i łatwym w użytkowaniu programem. Bez problemów znajdziesz w systemie potrzebne narzędzia i funkcje, a wykorzystując je osiągniesz założone cele. Wiedząc jak ważna jest sprawna i efektywna praca postawiliśmy na funkcjonalność i intuicyjność systemu HexabitCMS.

Dostępność i dynamika zmian

Przekazywanie odbiorcom aktualnych i rzetelnych informacji staje się obecnie rzeczą priorytetową. Wykorzystując system HexabitCMS możesz wprowadzać zmiany na swojej stronie internetowej kiedy tylko chcesz a do zarządzania serwisem wystarczy dowolna przeglądarka i dowolny system operacyjny.

HexabitCMS działa w czasie rzeczywistym, wszelkie modyfikacje treści są automatycznie publikowane na stronie serwisu, skracając tym samym czas tworzenia nowych działów oraz dodawania kolejnych podstron. Stwarza to ogromne możliwości utrzymania dynamiki strony i szybkiego przepływu informacji. Firmy, które na bieżąco modyfikują swoje serwisy internetowe zyskują nowych odbiorców i zdecydowanie zwiększają zyski.

HexabitCMS to dynamika zmian i intuicyjność działań !

Hexabit - Tworzymy Przyszłość !